SPORTO VISA KLASE

Projektā pēc nolikuma  ir jāveic kāds Labais darbs. Aizkraules novada vidusskolas 4. a klases skolēni kopīgā MsTeams  klases audzināšanas stundā iepazinās ar Sporto visa klase piedāvātajiem  uzdevumiem un skolēnu iespējām. Kolektīvi nonācām pie secinājuma, ar balsošanu (rociņas pacelšanu), ka tiks gatavoti mājokļi-putnu būri, mūsu draugiem, kuri drīz atlidos no siltajām zemēm. VAIRĀK FOTO
Klases audzinātāja Ligita Veļčinska

PROJEKTS   -    SPORTO  VISA KLASE

Jau ceturto gadu pēc kārtas Latvijas izglītības iestādēs tiek organizēts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekts „Sporto visa klase”. Projekta ceturtajā sezonā 2017./2018.m.g. iesaistās jaunas 112 3.klases no 92 izglītības iestādēm visā Latvijā.

Arī mēs, Aizkraukles novada vidusskolas 3.a klase, šogad pieteicāmies šim projektam, kas mums dod iespēju sportot 5 reizes nedēļā. Mūsu klasē mācās 9 sportiskas meitenes un 12 sportiski zēni, kuriem patīk piedalīties sportiskās aktivitātēs un, protams, mācīties. Šajā projektā mēs ne tikai cītīgi sportosim un mācīsimies, bet arī cīnīsimies par ceļojošo kausu ar pārējām projekta klasēm.

3.novembrī mūsu klase piedalījās projekta ,,Sporto visa klase" atklāšanas pasākumā, kas norisinājās Valmierā Vidzemes olimpiskajā centrā. Šajā pasākumā piedalījās visas 3. klases, kas startē 2017./2018.m.g.. Pasākuma laikā bija iespēja uztaisīt klases foto vienotos krekliņos, satikt Latvijā populāru sporta klubu un sporta organizāciju talismanus, vērot lieliskus priekšnesumus un Mika Dukura uzstāšanos. Kā arī pirms pasākuma atklāšanas visi varēja padejot populāru dziesmu pavadījumā.

Bet pirms izklaidēm, bija arī pasākuma svinīgā daļa, kur projekta „Sporto visa klase” idejas autors ar palīgiem pasniedza dāvanas un karogu 3. klašu skolotājiem un klases kapteiņiem. Šīs dāvanas devās saņemt mūsu klases kapteinis Edvards Sniedzītis un sporta skolotājs Kaspars Židovs.

Mēs 3.a klase, sportosim, mācīsimies un draudzēsimies!

                     Ieva Kasparāne.

 

                          

0
 .